Bohaterowie

Rozpoczęcie akcji: maj 2016 
Miejsce: Anglia(Londyn) Polska(Warszawa)
*Zespół One Direction już nie istnieje. Zayn jest chrześcijanem.

Avril Luce Malik



"Jesteś tym do którego sentyment zostanie mimo wszystko"

Bo czy poprzez ponownie zakochanie można się odkochać ?  Bo czy gdybym kochała tego pierwszego w moim sercu nie mógł by zagościć ten drugi. Miłość cierpliwa jest, nie zna zazdrości, a moja przyniosła tylko ból i cierpienie. Wykształcona i można by rzec,że spełniona zawodowo dwudziestoczterolatka z gronem wiernych przyjaciół i wspaniałym chłopakiem. Wspaniała córka, ukochana siostra i dobra przyjaciółka.Tylko czy powrót na stare śmieci nie zniszczy w końcu jej szczęścia ?

Liam James Payne




"Każdy z nas zranił kogoś, kogo kochał,szanował lub darzył sympatią. Teraz tego żałuje"

Jak teraz wyglądało by moje życie ? Tak jak naszych przyjaciół ? Na naszych palcach lśniły by planowane złote krążki ? Może wyglądałabyś tak promiennie nosząc pod sercem nasze dziecko, a ja szalałbym z radości tak jak Josh ? Nigdy się nie dowiem, Ty cieszysz się swoim szczęściem w Mediolanie z nim, a ja ? Ja udaję,że jest okej i układam sobie życie. Życie bez Ciebie. Jeden głupi wyskok sprawił,że straciłem coś co było dla mnie najważniejsze. Może kiedyś Cię odzyskam ?

Corni Anastasia i Niall Horan

"Nie mów nic, wystarczy,że tu jesteś i patrzysz na mnie"
Dwoje różnych a zarazem tak posobnych do siebie ludzi. Wieloletnia przyjaźń przerodziła się w coś mocniejszego, nierozerwalnego. Razem kroczyć wspólną drogą, pokonując wszystko co stanie nam na drodze do szczęścia. To Ciebie potrzebuję by żyć. To dla Ciebie pragną żyć. To z Tobą pragnę żyć. 

Louis William i Margaret Phobe Tomlinson



" A potem nie mówiliśmy już nic, i pocałunkami tłumaczyliśmy sobie wszystko" 

Ona-wredna małpa. On-skończony sukinsyn. Oni-idealne małżeństwo. Mimo wielu upadków nadal przed nimi wiele wzlotów. Oboje będą darzyć do szczęścia swoich przyjaciół nie patrząc na nic. Jak to się mówi, bo trupach do celu.  Bo zawsze we wszystkim zwycięży uczucie. 

Zayn Javedd Malik


"Damy radę, zawsze dajemy"

Bo gdybym mógł, sprawiłbym żebyś została. Żebyś nigdy nie płakała ani cierpiała przez Niego. Cieszyłem się widząc Cię szczęśliwą, moją małą siostrzyczkę, młodszą o parę minut. Mój wcale nie podobny bliźniaku. Teraz zostało mi układać sobie życie z dziewczyną którą kocham, z nadzieją,że znów się pojawisz i nigdy mnie już nie opuścisz. 

Clara Stars



"Bo wiem,że sprawisz,że na Jego twarzy zagości uśmiech"

Obiecuję Ci,że Twój brat będzie ze mną szczęśliwy, teraz sama zadbaj o siebie. Musisz. 

Harry Edward Styles


"Nie po raz pierwszy za sobą tęsknimy, nie po raz ostatni"

Chodzące ciasteczko, szukające swojej drugiej połówki serca, które jest tak blisko. Wystarczy się rozejrzeć. 

Wojciech Szczęsny


"Ty też masz wrażenie,że nie poczujesz już nic tak silnego do nikogo innego?"

Obiecuję,że Cię nie skrzywdzę tak jak On. Obiecuję,że nie wylejesz przeze mnie ani jednej łzy a na Twojej twarzy zawsze będzie gościł uśmiech. Sprawiłaś,że uwierzyłem w szczęście Avril. 

Alice Black




"Twoje nazwisko idealnie współgra z moim imieniem"

Jesteś mój Liam, i nigdy nie pozwolę Ci odejść.

Josh i Magg Devine






"Gdy widzę Twój uśmiech to nie umiem opanować swojego"

Cieszmy się,że znów będziemy w komplecie, doliczając jeszcze jednego członka naszej zwariowanej rodziny. Tak bardzo Cie kocham. 

Irmina Swan




"Każda kobieta ma w głowie swój ideał meżczyzny. Moim jesteś właśnie Ty."

Wierz mi,że gdyby nie on wydłubałabym tej okropnej szkapie oczy! Tak bardzo za Tobą teskniłam i  cieszę się,że znów jesteś z nami. 









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz